• Groot assortiment
  • Voor 15 uur besteld zelfde dag verzonden
  • Scherpste online prijzen
  • Verzenden € 3,95 vanaf € 100,- gratis verzending

Apoc 583 Armor-Base Bleed Blocking Primer 18,9 liter

Waardering:
0% of 100
  • Voorkomt doorbloeding
  • Sneldrogend
  • Uitstekende hechting
  • Makkelijk aan te brengen
€ 560,84 € 504,75 € 417,15
Aantal
Voeg toe aan favorietenlijst

Productomschrijving

Apoc 583 Armor-Base Bleed Blocking Primer is een watergedragen primer voor toepassingen op asfalt en bitumen daken, die wordt ingezet om doorbloeden en verkleuring te beperken en de hechting van het oppervlak te bevorderen.

Eigenschappen Apoc 583 Blocking primer

  • Bleed Blocking. Deze primer is ontworpen om doorbloeding van kleurstoffen of andere onregelmatigheden in de ondergrond te blokkeren. Dit is vooral nuttig bij het schilderen van oppervlakken met olie- of teerhoudende materialen.
  • Hechting. De primer zorgt voor een uitstekende hechting van de afwerklaag op verschillende ondergronden.
  • Toepassing. De primer kan worden aangebracht met een kwast, roller of spuitpistool, afhankelijk van de specifieke behoeften van het project.
  • Sneldrogend. Dit product heeft doorgaans een sneldrogende formule, wat de applicatietijd verkort en het mogelijk maakt om snel verder te gaan met de afwerking.
    Het gebruik van een hoogwaardige primer zoals APOC 583 kan helpen om de levensduur van de verflaag te verlengen en een gelijkmatige afwerking te bevorderen.
  • Verpakking. 18,9 liter

Toepassing

Alleen voor gebruik buiten. Tijdens het aanbrengen van dit product dienen beschermende kleding, handschoenen en een veiligheidsbril te worden gedragen. Altijd aanbrengen op een
heldere, warme, zonnige dag. Aanbrengen in de ochtenduren om optimale tijd voor het uitharden mogelijk te maken. Het aanbrengen moet minimaal vier uur voor zonsondergang zijn voltooid.
De temperatuur moet hoger zijn dan 10°C (gedurende 24 uur) en aan het stijgen zijn, maar de omgevingstemperatuur mag niet hoger zijn dan 43°C.Aanbrengen met een verfroller van 20mm dik, kwast of professionele airless spray. Laat minimaal vier uur uitharden voordat u extra lagen APOC 583 gaat aanbrengen. Het product hardt volledig uit in 24 uur bij gebruik als grondlaag bij 21°C en maximaal 50% aan relatieve vochtigheid.Bij gebruik van polyesterwapening is de volledige uitharding 48 - 72 uur bij 21°C en maximaal 50% aan relatieve vochtigheid. Belangrijk: Een hogere luchtvochtigheid, dikkere lagen, een slechte luchtstroom en lagere temperaturen zullen de tijd nodig voor het drogen verlengen.
De Apoc 583 primer wordt gebruikt onder de Apoc 576 Premium Silicone Roof Coating

APOC 583 Armor-Base Bleed Blocking Primer kopen

Als je geïnteresseerd bent in het voordelig kopen van APOC 583 Armor-Base Bleed Blocking Primer, kun je deze in onze webshop vinden tegen scherpe prijzen. Het product biedt niet alleen uitstekende bescherming en energiebesparing, maar is nu ook beschikbaar met een aantrekkelijke korting.

Meer informatie
Valt in de categorieDakcoatings
MerkApoc
AfwerkingBitumen daken
Binnen / buitenBuiten
DekkingDekkend
Type verdunningWaterverdunbaar
Verwerkingstemperatuur Tussen de 5 °C en 30 °C
Aan te brengen met Kwast, Roller, Spuit
Voor gebruik Goed doorroeren
OverschilderbaarNa 24 uur afhankelijk van temperatuur en luchtvochtigheid
LevertijdLevering binnen 2 a 3 werkdagen
Reviews
Schrijf een review
U plaatst een review over:Apoc 583 Armor-Base Bleed Blocking Primer 18,9 liter
Uw waardering

Productvideo

Anderen bekeken ook
Previous product
Next product