Mijn kleuren
Log in om kleuren op te kunnen slaan in "Mijn kleuren".
Handmatig kleur invoeren
Wij kunnen elke kleur mengen, ook als hij niet voorkomt in onze kleurenkiezer.
- Voer hier een kleurcode of kleurnaam in -
Nelfalite Xtreme PU Gloss Hoogglans verf
Nelfalite Xtreme PU Gloss is een zeer goed weerbestendige hoogglans afwerking met een goede reinigbaarheid en goede mechanische belastbaarheid. Door de toepassing van een nieuw modern polyurethaan (PU) gemodificeerd bindmiddel heeft dit product binnen minder last van vergelen.
Xtreme PU Gloss is minder gevoelig voor minder ideale weersomstandigheden. De zeer goede verwerkbaarheid van de Nelfalite Xtreme PU Gloss zorgt, zonder veel inspanning, voor een mooi eindresultaat met een zeer strakke volle hoogglans. Maar niet alleen het optische eindresultaat is van een hoog niveau, ook de duurzaamheid en de verwerking is van een ongekende kwaliteit.
Hoeveel m2 (vierkante meter) wilt u beschilderen? Rendement: 12 m2 per liter
- ltr
m2


Eigenschappen Nelfalite Xtreme PU Gloss
- Goede slijtvastheid.
- Mooie bolle hoogglans, en een lang glansbehoud.
- Optimale vloeiing.
- Zeer goed reinigbaar.
- Onderhoudstermijn van circa 6-7 jaar.
- Buiten ook verwerkbaar bij minder ideale weersomstandigheden.
- Binnen minder last van vergeling.
-
Jan uit Heeze geeft dit product 5 sterren
Jan uit Heeze -
Snelle levering goede service
Jaap uit Apeldoorn -
De Nelf Xtreme PU Gloss hoogglansverf is perfect, ik heb al mijn kozijnen er mee geschilderd. Na 5 jaar zit het er nog steeds strak op. Ik ga nu een andere kleur gebruiken, daarom gebruik ik weer Nelf producten, echt top! Bestel verf is een zeer betrouwbare online shop, ik koop regelmatig verfproducten bij hun.
De Ruiter uit Diemen -
Goede afhandeling van de order. Snel geleverd. Netjes verpakt en de verfblikken voorzien van een extra verzegeling van de deksels. Ook de gewenste kleur is perfect gemengd. Het buitenwerk zit weer strak in de lak.
Ivonne uit Assen
Vraag over dit product?
Er is bijna geen materiaal te bedenken dat niet kan worden geschilderd. Toch vergt elke ondergrond zijn eigen voorbereiding en afwerking.
Wilt u meer weten over dit product omdat u toch nog wat vragen hebt, dan kunt u uiteraard altijd contact met ons opnemen via ons contactformulier, bellen kan tijdens openingstijden op 020-24 66 000
- 1 ltr wit - 8715758021697
- 2,5 ltr wit - 8715758021741
- 1 ltr kleur - 8715758021901
- 2,5 ltr kleur - 8715758021918
Nelfalite Xtreme PU Gloss Hoogglans Polyurethaan afwerking met een snelle doordroging bestellen!
Nelfalite Xtreme PU Gloss bestelt u Makkelijk en voordelig in onze verfwebshop. Heeft u een vraag over Nelfalite Xtreme PU Gloss of een van onze andere producten? Stel uw vraag dan via ons contactformulier.
De volgende (verf) producten zijn ook interessant!
-
Nelfapre Xtreme Grondlak Grond...
- Nelf Nelfapré Xtreme Grondlak grondverf, de opvolger van de “oude” zeer veel toegepaste Nel...
-
Nelfapre Snelgrond Sneldrogend...
- Nelfapré Snelgrond is een sneldrogende speciaalprimer welke goed inzetbaar is onder speciale omstandigh...