Sikkens Redox PUR Finish Gloss
- DIT PRODUCT IS NIET MEER LEVERBAAR
- Dit product wordt niet meer geleverd door Sikkens,
- een zeer goed alternatief voor dit product is de Nelfadur Lakverf 2DN
- Professionele 2-componenten hoogglans aflak voor staal
Meest verkocht
Productomschrijving
DIT PRODUCT IS NIET MEER LEVERBAAR
Dit product wordt niet meer geleverd door Sikkens, een zeer goed alternatief voor dit product is de Nelfadur Lakverf 2DN
Sikkens Redox PUR Finish Gloss – 2-Componenten Hoogglans Afwerking voor Staal
Sikkens Redox PUR Finish Gloss is een hoogwaardige 2K polyurethaanverf die speciaal is ontwikkeld voor het professioneel afwerken van staal en metaal. Deze verf maakt onderdeel uit van het Sikkens Redox coatingsysteem en wordt toegepast als tussenlaag of eindlaag op correct voorbehandelde ondergronden. Door de combinatie van een diepe hoogglans uitstraling en een uitzonderlijk sterke beschermlaag is dit product zeer geschikt voor toepassingen waar duurzaamheid en uitstraling hand in hand moeten gaan.
De verf heeft een uitstekende vloei, vergeelt niet en behoudt langdurig zijn glans en kleur, ook bij intensieve belasting of langdurige blootstelling aan weersinvloeden.
Zijdeglans alternatief
Wanneer een iets minder glanzende uitstraling gewenst is, vormt Nelfadur Topfinish ZG een uitstekend alternatief. Deze zijdeglans variant biedt dezelfde technische bescherming, maar met een rustiger en matter eindbeeld.
| Valt in de categorie | 2 componenten verf |
|---|---|
| Merk | Sikkens |
| Afwerking | Hoogglans |
| Binnen / buiten | Buiten |
| Dekking | Dekkend |
| Leverbaar in | Wit en kleur |
| Verkrijgbaar in | 1 liter - 5 liter |
| Ondergrond | Metaal |
| Basis Bindmiddel | Polyurethaan |
| Reinigbaarheid | Uitstekend reinigbaar |
| Verwerkingstemperatuur | Tussen de 5 °C en 30 °C |
| Aan te brengen met | Kwast, Roller, Spuit |
| Voor gebruik | A en B Component goed mengen |
| Tijdens gebruik | Niet verwerken beneden 5°C en boven een RV van 85%. |
| Stofdroog bij 20°C | Na ca. 3 uur |
| Kleefvrij | Na ca. 8 uur |
| Overschilderbaar | Na ca. 16 uur |
| Rendement in m2 per liter | 15 |
| Levertijd | Direct uit voorraad leverbaar |
| Informatie | Metaalverf - Staal coating - 2K verf - Metaalcoating - Staalverf - Hoogglans 2 Componenten - Slijtvaste coating |











