Mijn kleuren
Log in om kleuren op te kunnen slaan in "Mijn kleuren".
Handmatig kleur invoeren
Wij kunnen elke kleur mengen, ook als hij niet voorkomt in onze kleurenkiezer.
- Voer hier een kleurcode of kleurnaam in -
Siatur softback schuurpads
Siatur softback schuurpad is het geschikt voor het schuren van alle ronde profielen, zoals leuningen, profielstaven of gebogen werkstukken. De Siatur is bijzonder geschikt voor zowel droog als nat schuren van oude verflagen.
Wordt geleverd per doos, in een doos zitten 20 Siatur softbacks. Wij leveren de Siatur ook los per vel (pad)
Siatur softback schuurpads eigenschappen
- Geschikt voor het schuren van vlakke en geprofileerde ondergronden
- Geschikt voor het schuren van hout en (oude) verflagen
- Verpakt per doos van 20 stuks
- Ook los verkrijgbaar
- Handig en makkelijk in gebruik
- Zowel droog als nat te gebruiken
- Afmeting per pad 115mm X 140 m
- Leverbaar in diverse korrel groftes
✓ Snelle levering ✓ Uitgebreid assortiment schuurmaterialen ✓ Super voordelig
Siatur softback schuurpads bestellen
Siatur softback schuurpads bestelt u makkelijk en tegen een zeer gunstige prijs in onze verfwebshop. Heeft u een vraag over de Siatur softback schuurpads of een van onze andere producten? Stel uw vraag dan via ons contactformulier.
Siatur softback schuurpads verpakking
- Siatur P120 (grof) per stuk - 7613387641754
- Siatur P120 (grof) per doos - 7613387641754
- Siatur P180 (fijn) per stuk - 7613387641778
- Siatur P180 (fijn) per doos - 7613387641778
- Siatur P220 (extra fijn) per stuk - 7613387641785
- Siatur P220 (extra fijn) per doos - 7613387641785
-
peter uit Schiedam geeft dit product 4 sterren
peter uit Schiedam -
Remco uit Termunten geeft dit product 5 sterren
Remco uit Termunten -
Remco uit Termunten geeft dit product 5 sterren
Remco uit Termunten -
Prima
Arek uit Horst -
Arijaan uit Houten geeft dit product 5 sterren
Arijaan uit Houten -
Arijaan uit Houten geeft dit product 5 sterren
Arijaan uit Houten -
Kan niet zonder!
Theo uit Hilversum -
wederom zeer snel afgeleverd
peter uit Schiedam -
Erg handig, fijn om mee te werken. Flexibel, het schuimrubber zorgt voor een optimale grip en het schuurpapier is behoorlijk sterk.
Mark uit Oirschot -
Erg handig, fijn om mee te werken. Flexibel, het schuimrubber zorgt voor een optimale grip en het schuurpapier is behoorlijk sterk.
Mark uit Oirschot -
Sije uit Berltsum geeft dit product 5 sterren
Sije uit Berltsum -
Sije uit Berltsum geeft dit product 5 sterren
Sije uit Berltsum -
Goede kwaliteit
Danny uit Mierlo -
Goede kwaliteit
Danny uit Mierlo -
Theo uit Hilversum geeft dit product 5 sterren
Theo uit Hilversum -
Maurice uit Wittem geeft dit product 5 sterren
Maurice uit Wittem -
Bertus uit Cothen geeft dit product 5 sterren
Bertus uit Cothen -
G uit Marsum geeft dit product 5 sterren
G uit Marsum
Vraag over dit product?
Er is bijna geen materiaal te bedenken dat niet kan worden geschilderd. Toch vergt elke ondergrond zijn eigen voorbereiding en afwerking.
Wilt u meer weten over dit product omdat u toch nog wat vragen hebt, dan kunt u uiteraard altijd contact met ons opnemen via ons contactformulier, bellen kan tijdens openingstijden op 020-24 66 000
- Siatur P120 (grof) per stuk - 7611123104556
- Siatur P120 (grof) per doos - 7613387641754
- Siatur P180 (fijn) per stuk - 7611123104594
- Siatur P180 (fijn) per doos - 7613387641778
- Siatur P220 (extra fijn) per stuk - 7611123104600
- Siatur P220 (extra fijn) per doos - 7613387641785
De volgende (verf) producten zijn ook interessant!
-
3M Schuurpapier rol 255P
- 3M Schuurpapier uitgevoerd met een aluminiumoxide schuurkorrel. Zware kwaliteit papieren rug. Open structuur. ...
-
Softbackpads voor hout en meta...
- Softbackpads voor hout en metaal zijn flexibele softbackpads op foambasis, aan één zijde Kan zow...
-
Schuurblokken voor hout, metaa...
- Schuurblokken voor hout, metaal en kunststof zijn flexibele schuurblokjes op foambasis, aan vier zijden voorzi...
-
Schuurmatten (per pak) voor ho...
- Flexibele schuurmat op foambasis, aan twee zijden voorzien van extra keramisch gecoate aluminiumoxide korrel. ...
-
Schuurvlies schuurpads
- Schuurvlies wordt met succes toegepast voor het reinigen, matteren, ontvetten en het tot diep in de porië...
-
Schuurvlies op rol scotch brit...
- Schuurvlies wordt met succes toegepast voor het reinigen, matteren, ontvetten en het tot diep in de porië...
-
Pannenspons Lion 45 gram
- Een Pannenspons is een hooggelegeerde metalen spons te gebruiken bij het afbranden en of afbijten van oude ver...
-
Schuurblok zwart kunststof
- Kunststof zwart schuurblok voorzien van 2 x 3 stalen nagels voor het klemmen van stroken schuurpapier afmeting...
-
Schuurvijl Lion klein met hout...
- De schuurvijl klein is 7 x 17 cm en wordt gebruikt door de schilder, plaatwerker, spuiter en jachtbouwer. De s...
-
Schuurvijl middel met houten h...
- De schuurvijl middel is 24 x 7 cm en wordt gebruikt door de schilder, plaatwerker, spuiter en jachtbouwer. De ...
-
Schuurvijl Lion groot met hout...
- De schuurvijl groot is 41 x 7 cm en wordt gebruikt door de schilder, plaatwerker, spuiter en jachtbouwer. De s...
-
Schuurblok Allway UPS draaibaa...
- De Allway UPS Schuurblok is een kunststof schuurblok, waarop door middel van klemmen schuurpapier bevestigd ka...
-
Losse vel schuurpapier Siaflex
- Siaflex schuurpapier 1948 is een vezelversterkte latex papier met een stevige schuurkorrel, overtuigt door een...
-
Siaspeed 80 x 133 mm schuurpap...
- SIA Blue Line 1950 Siaspeed Rechthoek 81x133 schuurpapier Sheet met 14 gaten 50 stuks met een klitteband ...
-
Siaspeed schuurschijf 150 mm M...
- De Siaspeed schuurschijf 150 mm Multihole 1950 is voorzien van een geraffineerd opgebrachte zinkvrije stearaat...
-
Siaspeed schuurschijf 90 mm 19...
- De Siaspeed schuurschijf 90 mm 1950 is voorzien van een geraffineerd opgebrachte zinkvrije stearaatlaag. De la...
-
Siaflex schuurpapier op rol vo...
- SIA Siaflex schuurpapier rollen (1948). Sterke rug door vezelversterkt latexpapier, hierdoor is het zowel droo...
-
Siaspeed Delta schuurpapier bl...
- Siaspeed Delta schuurpapier is uitermate geschikt voor het schuren van oude verflagen, grondlagen en tussen de...
-
Siaspeed schuurschijf 125 mm M...
- De Siaspeed schuurschijf 125 mm Multihole 1950 is voorzien van een geraffineerd opgebrachte zinkvrije stearaat...
-
Siatur softback schuurpads
- Siatur softback schuurpad is het geschikt voor het schuren van alle ronde profielen, zoals leuningen, profiels...
-
Festool Schuurstrook Granat ST...
- Festool Schuurpapier Granat STF Delta is schuurpapier voor alle bestaande verflagen, maar ook voor bewerking v...
-
Festool Schuurstrook Granat ST...
- Festool Schuurstrook Granat STF 80x133 is een schuurblad met name aanbevolen voor VOC-lak, maar ook voor bewer...
-
Festool Schuurschijf Granat ST...
- Festool Schuurschijf Granat STF D125/90 is een schuurblad met name aanbevolen voor VOC-lak, maar ook voor bewe...
-
Festool Schuurschijf Granat ST...
- Festool Schuurschijf Granat STF D150 is een schuurblad met name aanbevolen voor VOC-lak, maar ook voor bewerki...
-
Festool Schuurschijf Granat ST...
- Festool Schuurschijf Granat STF D90/6 schhurpapier is een schuurblad met name aanbevolen voor VOC-lak, maar oo...
-
SIA Siavlies Speed scotch brit...
- Sia Siavlies Speed very fine is schuurvlies voor machinaal schuren of matteren. Universeel bruikbaar door klit...
-
Festool Schuurschijf Granat ST...
- Festool Schuurschijf Granat STF D125/8 is een schuurblad met name aanbevolen voor oude verflagen, maar ook voo...
-
Sianet Schijven 225mm 7500 CER...
- Sianet Schijven 225mm 7500 CER schuurnet heeft zeer hoge prestaties door keramische korrel. Uitmuntende s...